Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298307
10209
266
1335454
10210
266
Szirányi István (1951-) : Nous venomus de l'Est. Offset (2/20), papír, jelzett, 21×29 cm
1313975
10211
266
SzM jelzéssel: Zöld ruhában. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 19×15 cm
1334141
10212
266
Szolláth Katalin (1955-): Szakadás. Szitanyomat E.A. 20/3, papír, jelzett, 25×36 cm 1333215
10213
266
Szőnyi jelzéssel: Üldögélő a folyóparton. Olaj, farost, keretben, 60×65 cm 1334952
10214
266
14000
Szőnyi jelzéssel: Festő a folyóparton. Olaj, farost, 60×72 cm 1320405
10215
266
Szőnyi Jenő (1902-?): Ülő férfi. Tus, papír, jelzett, 29×23 cm
1318214
10216
266
Takács Dezső (1933-): Ex Libris, Buék 1968. Linó, papír, jelzett, 7×11 cm
1335496
10217
266
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
1335663
10218
266
Takács Dezső (1933-): Mindenki boltja. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 13×12 cm
1328052
10219
266
2200
Teplánszky Sándor (1886-1944): Ex libris Dr. Kármán György. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9,5×7,5 cm 1317802
10221
266
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF