Uhren

Zahl der Lose: 47

Vorvants alpakka zsebóra lánccal, működik, jelzett, d:5cm
11221.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Nagyobb mérető (d:5,5 cm) ezüst zsebóra duplafedeles, . Működőképes, szép állapotban, hozzá fém óralánc / Swiss silver pocket watch
11222.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1970 Roamer Searock karóra. Naptárral, fém szíjjal. Működőképes állapotban, geometrikus díszítésű számlappal. / Watch with calendar. Works well
11223.

Rufpreis:
8 000 HUF

Langendorf ezüst zsebóra duplafedeles, "Hajduvármegye ajándéka" belegravírozott felirattal. Működőképes, szép állapotban, hozzá fém óralánc / Swiss Langendorf silver pocket watch
11224.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Edda márkájú, fém zsebóra, másodperc mutatóval, működő szerkezettel, repedt porcelán számlappal, hozzá bőr tokkal / Edda working pocket watch
11225.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bobi márkájú, vadász jelenetes, dupla fedelű ezüst zsebóra, nem  működő szerkezettel, hibátlan számlappal / Bobi pocket watch with silver niello hunting scene Not working.
11226.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

EMHA márkajelzésű, szép kivitelű, art deco mintájú zsebóra, 20 mikron aranyozással, hozzá való zsebóralánccal / Vitage style pocket watch
11227.

Rufpreis:
12 000 HUF

XIX. sz. vége: Antik mini fali ingaóra, működő szerkezettel, ingával, kulccsal / Vintage wall clock in working condition
11228.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1910 Cortebert Chronometer vasutas zsebóra. Másodpercmutatós, hátoldalán vasút motívummal. másodpercmutatóval. Sérült számlappal. Működő szerkezettel. / Swiss railway pocket watch
11229.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11230.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11231.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

Tradition billegőmotoros karóra, szíjjal, dobozban, működik
11232.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF