Uhren Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1297620
11221
265
6500
Watches
Vorvants alpakka zsebóra lánccal, működik, jelzett, d:5cm
1328796
11222
265
Watches
Nagyobb mérető (d:5,5 cm) ezüst zsebóra duplafedeles, . Működőképes, szép állapotban, hozzá fém óralánc / Swiss silver pocket watch
1328800
11223
265
Watches
cca 1970 Roamer Searock karóra. Naptárral, fém szíjjal. Működőképes állapotban, geometrikus díszítésű számlappal. / Watch with calendar. Works well
1328794
11224
265
Watches
Langendorf ezüst zsebóra duplafedeles, "Hajduvármegye ajándéka" belegravírozott felirattal. Működőképes, szép állapotban, hozzá fém óralánc / Swiss Langendorf silver pocket watch 1310607
11225
265
Watches
Edda márkájú, fém zsebóra, másodperc mutatóval, működő szerkezettel, repedt porcelán számlappal, hozzá bőr tokkal / Edda working pocket watch
1310633
11226
265
Watches
Bobi márkájú, vadász jelenetes, dupla fedelű ezüst zsebóra, nem működő szerkezettel, hibátlan számlappal / Bobi pocket watch with silver niello hunting scene Not working.
1107140
11227
265
Watches
EMHA márkajelzésű, szép kivitelű, art deco mintájú zsebóra, 20 mikron aranyozással, hozzá való zsebóralánccal / Vitage style pocket watch 1310022
11228
265
Watches
XIX. sz. vége: Antik mini fali ingaóra, működő szerkezettel, ingával, kulccsal / Vintage wall clock in working condition
1328784
11229
265
Watches
cca 1910 Cortebert Chronometer vasutas zsebóra. Másodpercmutatós, hátoldalán vasút motívummal. másodpercmutatóval. Sérült számlappal. Működő szerkezettel. / Swiss railway pocket watch 1271967
11230
265
Watches
cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett. 1271974
11231
265
15000
Watches
cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work. 1294259
11232
265
Watches
Tradition billegőmotoros karóra, szíjjal, dobozban, működik Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF