https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 113
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1077081
12996
256
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1220958
12997
256
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Mátéka Béla: A Függetlenség budapesti útmutatója. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., é.n., Függetlenség (Stádium). 44 p. Kiadói papírkötésben. A borító kissé foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1217701
12998
256
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1217498
12999
256
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1216074
13000
256
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Szauer Richárd: Camping Magyarországon. Bp., 1964, Sport. 207. l. Kiadói papírkötésben. 1221717
13001
256
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1220946
13002
256
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban. 1216182
13003
256
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Baktay Ervin: A Boldog Völgy országa. Bp., 2006, Új Palatinus K. 249 p. Kiadói keménykötésben. 1235814
13004
256
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Ványai István: A kassai Szent Erzsébet dóm. Kassa, 1939, Szent Erzsébet ny. 15 p. Tűzve, illusztrált kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1258384
13005
256
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Bourget Pál: Pia. Úti emlék. Bp., 1921, Pallas. 74 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1255958
13006
256
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. (210 képpel és Budavár térképével.) Gyűjtötte: - -. Bp., (1930), Pfeifer. (Stephaneum ny.). 144p.,Térkép nélkül. Fűzve, kiadói, illusztrált borítóban, belül javítással 1251349
13007
256
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Panoráma útikönyvek. Balaton. Szerkesztette Major Béla. Bp., 1963, Műszaki. 350 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel és egy térképmelléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse