https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 113

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
1
12996.

Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mátéka Béla: A Függetlenség budapesti útmutatója. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., é.n., Függetlenség (Stádium). 44 p. Kiadói papírkötésben. A borító kissé foltos.
1
12997.

Mátéka Béla: A Függetlenség budapesti útmutatója. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., é.n., Függetlenség (Stádium). 44 p. Kiadói papírkötésben. A borító kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
1
12998.

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
1
12999.

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Szauer Richárd: Camping Magyarországon. Bp., 1964, Sport. 207. l. Kiadói papírkötésben.
1
13000.

Dr. Szauer Richárd: Camping Magyarországon. Bp., 1964, Sport. 207. l. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13001.

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban.
1
13002.

Horváth A. János, Thirring Gusztáv: Szeged és környéke részletes kalauza. (Részletes helyi kalauzok 5.) 13 képpel és 2 térképpel. Bp. 1925. Turistaság és Alpinizmus. 48 p. Illusztrált kiadói borítékban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Baktay Ervin: A Boldog Völgy országa. Bp., 2006, Új Palatinus K. 249 p. Kiadói keménykötésben.
1
13003.

Baktay Ervin: A Boldog Völgy országa. Bp., 2006, Új Palatinus K. 249 p. Kiadói keménykötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ványai István: A kassai Szent Erzsébet dóm. Kassa, 1939, Szent Erzsébet ny. 15 p. Tűzve, illusztrált kiadói borítóban.
1
13004.

Ványai István: A kassai Szent Erzsébet dóm. Kassa, 1939, Szent Erzsébet ny. 15 p. Tűzve, illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bourget Pál: Pia. Úti emlék. Bp., 1921, Pallas. 74 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
1
13005.

Bourget Pál: Pia. Úti emlék. Bp., 1921, Pallas. 74 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. (210 képpel és Budavár térképével.) Gyűjtötte: - -. Bp., (1930), Pfeifer. (Stephaneum ny.). 144p.,Térkép nélkül. Fűzve, kiadói, illusztrált borítóban, belül javítással
1
13006.

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. (210 képpel és Budavár térképével.) Gyűjtötte: - -. Bp., (1930), Pfeifer. (Stephaneum ny.). 144p.,Térkép nélkül. Fűzve, kiadói, illusztrált borítóban, belül javítással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Panoráma útikönyvek. Balaton. Szerkesztette Major Béla. Bp., 1963, Műszaki. 350 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel és egy térképmelléklettel.
1
13007.

Panoráma útikönyvek. Balaton. Szerkesztette Major Béla. Bp., 1963, Műszaki. 350 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel és egy térképmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse