https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 144
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131146
13466
251
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1109369
13467
251
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
13468
251
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1131335
13469
251
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott. 1076970
13470
251
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1159172
13471
251
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1131143
13472
251
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1176688
13473
251
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Borzák Tibor: P.S. (Petőfi Sándor) Titkok a barguzini csontváz körül. Bp., 2014. Gyomapress. Hozzá címkézett UV lámpa. 1131348
13474
251
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
Das Lot is nicht erreichbar
1159158
13475
251
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1107431
13476
251
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
Das Lot is nicht erreichbar
1025802
13477
251
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse