Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1380026
10062
25
1380074
10063
25
14000
1922 Schima Bandi (1882-1959): Vajon mit hoznak a választások? Haladást?, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, postán megküldve, 19,5×24,5 cm / Mixed technique, on paper, unsigned, 19,5×24,5 cm
1380072
10064
25
1919 Schima Bandi (1882-1959): Magyarországon a proletariátus átvette a diktatúrát, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, postán megküldve, 28×18 cm / Mixed technique, on paper, unsigned, 28×18 cm 1380073
10065
25
14000
1922 Schima Bandi (1882-1959): Vajon mit hoznak a választások? Maradást?, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, postán megküldve, 19,5×24,5 cm / Mixed technique, on paper, unsigned, 19,5×24,5 cm
1305399
10066
25
Moish Sokal (1948-): A háború nyomai. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×10 cm 1248085
10067
25
40000
Pest-budai históriák. - Szemethy Imre 12 eredeti rézkarcával. A történeteket Don Péter válogatta. Bp., 1998, Auktor. [13] lev., 12 t. (rézkarcok). A 15/75 jelzésű minden rézkarcon aláírt példány. Kiadói velúr mappában. 42x32 cm.
1369621
10068
25
50000
Szilvásy Nándor (1927-2011): Madár vörösben. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
1373906
10069
25
24000
Tary Lajos (1884-1972): Talpra magyar! Irredenta propaganda plakát terve, Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. / Irredetist graphic 18x26 cm 1373905
10070
25
30000
Tary Lajos (1884-1972): Bele fog törni a bicskátok, Irredenta rajz, Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 19x14 cm
1370668
10071
25
36000
Tihanyi Lajos (1885 -1938): Tóti -hegy, litho, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18x27cm 1316094
10072
25
Tóth Ernő (1949-): Család 1966. Akvarell, papír, jelzett, 33×24 cm 1328508
10073
25
Udvary Pál (1900-1987): Porac (Slovákia). Vegyes technika, papír, jelzett, 32×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF