https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 186
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131301
13611
247
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben. 1109369
13612
247
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
13613
247
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1131335
13614
247
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
13615
247
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1097072
13616
247
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!
Das Lot is nicht erreichbar
1021401
13617
247
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159158
13618
247
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159172
13619
247
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159097
13620
247
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Grandpierre K. Endre: Aranykincsek hulltak a Hargitára. Bp., 1990, Népszava. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159164
13621
247
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1107449
13622
247
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse