Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1048158
10158
243
A. Sveet jelzéssel: Vitorlások a tengeren. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 40×50 cm
514710
10159
243
9500
1138303
10160
243
Szabó jelzéssel: Rügen 1966. Toll, papír, 20×16 cm 1107452
10161
243
Szász Endre (1926-2003): Turbános férfi. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7,5×11,5 cm 1137892
10162
243
13000
Szász Endre (1926-2003): Alvó ember. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm 1137894
10163
243
1145563
10164
243
Szász jelzéssel: Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34x26 cm 1105776
10165
243
15000
Szeift Béla (1944-2012): Álmok, kollázs, karton, jelzett, 22,5×19,5 cm
1012505
10166
243
Szenti Ernő (1939-2012): Cím nélkül. Linó, papír, jelzett, 29×41 cm 639147
10167
243
9500
Szepesi Andor (1954-): Virágcsendélet. Olaj, farost, szép keretben 69×58 cm 554610
10168
243
Székely jelzéssel: Utca részlet, pasztell, karton, üvegezett keretben, 45×35 cm
1125761
10170
243
Szigethy István (1891-1968): Szigethy Annus biedermeier ex libris,klisé, 7x4,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF