Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 254

10158.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10159.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szabó jelzéssel: Rügen 1966. Toll, papír, 20×16 cm
10160.

Rufpreis:
1 200 HUF

10161.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Alvó ember. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm
10162.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász jelzéssel: Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34x26 cm
10164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Álmok, kollázs, karton, jelzett, 22,5×19,5 cm
10165.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10166.

Rufpreis:
2 000 HUF

10167.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10168.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szigethy István (1891-1968): Szigethy Annus biedermeier ex libris,klisé, 7x4,5cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF