https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 98

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
1
13592.

Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utasítás az országos kataszteri felmérésnél alkalmazandó sokszögelésről. Kiadta a Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. 1908. M. kir. Állami Nyomdák. Kihajtható táblákkal. (Csikvánd község sokszögelése) Vízfoltos 25x40 cm
1
13593.

Utasítás az országos kataszteri felmérésnél alkalmazandó sokszögelésről. Kiadta a Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. 1908. M. kir. Állami Nyomdák. Kihajtható táblákkal. (Csikvánd község sokszögelése) Vízfoltos 25x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
1
13594.

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey.  Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
1
13595.

Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey. Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R.  Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.
1
13596.

Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
1
13597.

W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.
1
13598.

Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Polytechnisches Wörterbuch. Spanisch-Deutsch. Berlin, 1976, VEB Verlag Technik. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
1
13599.

Polytechnisches Wörterbuch. Spanisch-Deutsch. Berlin, 1976, VEB Verlag Technik. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.
1
13600.

Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.
1
13601.

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
1
13602.

Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy  két lap foltos
1
13603.

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse