Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 118

Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem tokban (65mm) T:1
30550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A vállalat kiváló brigádja" Br emlékérem (70mm), 1982. "LEHEL 1952-1982 / Harminc éves a hűtőgépgyár" Br emlékérem. Szign.:HG, Sz (49mm), ~1990. "Szolnoki Főiskola" fém emlékérem (60mm), "Honvédelmi Minisztérium" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:2
30551.

Rufpreis:
1 000 HUF

1738. "Eszterházy Imre pappá szentelése" Ag emlékérem. Szign.: Donner Matthias (1704-1756) (4.16g/23.12mm) T:2,2- R! ph., foglalat nyom Hungary 1738. "Ordination of Imre Eszterházy" commemorative Ag medallion. "EMERICVS EC ESTERHAZY A E S S R I P P RH / SACERDOS ITERVM - MDCCXXXVIII" Sign.: MD (4.16g/23.12mm) C:aXF R! edge error, frame mark
30552.

1738. "Eszterházy Imre pappá szentelése" Ag emlékérem. Szign.: Donner Matthias (1704-1756) (4.16g/23.12mm) T:2,2- R! ph., foglalat nyom
Hungary 1738. "Ordination of Imre Eszterházy" commemorative Ag medallion. "EMERICVS EC ESTERHAZY A E S S R I P P RH / SACERDOS ITERVM - MDCCXXXVIII" Sign.: MD (4.16g/23.12mm) C:aXF R! edge error, frame mark

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1867. "A Buda-pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király, éljen a haza" ón emlékérem füllel (32,5mm) T:3-
30553.

Rufpreis:
800 HUF

1876. "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br emlékérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / EMLÉK ÉREM" (40mm) T:2,2- Hungary 1876. "National Industry, Crop and Animal Exhibition in Szeged" commemorative Br medallion (40mm) C:aXF
30554.

Rufpreis:
5 000 HUF

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten / Koburg Herczegné az Orsz. Nőiparkiállítás Védnöke" fém emlékérem (36mm) T:2- ph.
30555.

Rufpreis:
1 000 HUF

1894. "Jézus Szent Szíve Templomának felszentelési ünnepélye emlékére - Kőszeg" Br emlékérem füllel. Szign.: K.J. (29mm) T:2-
30556.

Rufpreis:
1 800 HUF

1896. "A Pinkafői Katolikus Legényegylet zászlószentelésének emlékére / Isten áldja a tisztes ipart" Br emlékérem füllel (29mm) T:2
30557.

Rufpreis:
1 800 HUF

1910. "Országos Szőlő és Borkiállítás Szegeden / 1910. Szept. 25-27" jelzett Ag emlékérem (22g/0.990/40mm) T:2,2- kis ü.
30558.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
10

1933. "Gödöllői királyi kastély" ezüstzött fém cserkész plakett (47x47mm) T:2-
30559.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937. "A Magyar Athletika Barátainak Országos Egyesülete Budapest 1937. VIII. 20." zománcozott Br emlékplakett (43-52mm) + Szalmássy István DN "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (39mm) T:2-
30560.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" fém emlékérem, hátlapján "Kovács Istvánnak a W.M.T.K. ökölvívó sz.o. legszorgalmasabb tagjának" Szign.:FONYÓ (50mm) T:2 ph.
30561.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF