Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1130224
30550
241
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Br emlékérem tokban (65mm) T:1 1124484
30551
241
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A vállalat kiváló brigádja" Br emlékérem (70mm), 1982. "LEHEL 1952-1982 / Harminc éves a hűtőgépgyár" Br emlékérem. Szign.:HG, Sz (49mm), ~1990. "Szolnoki Főiskola" fém emlékérem (60mm), "Honvédelmi Minisztérium" aranyozott fém emlékérem (50mm) T:2 659455
30552
241
Numismatik
1738. "Eszterházy Imre pappá szentelése" Ag emlékérem. Szign.: Donner Matthias (1704-1756) (4.16g/23.12mm) T:2,2- R! ph., foglalat nyom Hungary 1738. "Ordination of Imre Eszterházy" commemorative Ag medallion. "EMERICVS EC ESTERHAZY A E S S R I P P RH / SACERDOS ITERVM - MDCCXXXVIII" Sign.: MD (4.16g/23.12mm) C:aXF R! edge error, frame mark 1108730
30553
241
Numismatik
1867. "A Buda-pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király, éljen a haza" ón emlékérem füllel (32,5mm) T:3- 856653
30554
241
Numismatik
1876. "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br emlékérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / EMLÉK ÉREM" (40mm) T:2,2- Hungary 1876. "National Industry, Crop and Animal Exhibition in Szeged" commemorative Br medallion (40mm) C:aXF
1124660
30555
241
Numismatik
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten / Koburg Herczegné az Orsz. Nőiparkiállítás Védnöke" fém emlékérem (36mm) T:2- ph. 1124338
30556
241
Numismatik
1894. "Jézus Szent Szíve Templomának felszentelési ünnepélye emlékére - Kőszeg" Br emlékérem füllel. Szign.: K.J. (29mm) T:2- 1124333
30557
241
Numismatik
1896. "A Pinkafői Katolikus Legényegylet zászlószentelésének emlékére / Isten áldja a tisztes ipart" Br emlékérem füllel (29mm) T:2 1125809
30558
241
5500
Numismatik
1910. "Országos Szőlő és Borkiállítás Szegeden / 1910. Szept. 25-27" jelzett Ag emlékérem (22g/0.990/40mm) T:2,2- kis ü. 982939
30559
241
Numismatik
1933. "Gödöllői királyi kastély" ezüstzött fém cserkész plakett (47x47mm) T:2-
1127639
30560
241
Numismatik
1937. "A Magyar Athletika Barátainak Országos Egyesülete Budapest 1937. VIII. 20." zománcozott Br emlékplakett (43-52mm) + Szalmássy István DN "Magyar Királyi Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (39mm) T:2- 1109474
30561
241
Numismatik
1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" fém emlékérem, hátlapján "Kovács Istvánnak a W.M.T.K. ökölvívó sz.o. legszorgalmasabb tagjának" Szign.:FONYÓ (50mm) T:2 ph.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF