Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 277

Koszta jelzéssel: Virág csendélet, olaj, fa, sérült, 50×36,5 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Kórusz József (1927-2010): Fonyódi látkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10097.

Rufpreis:
2 800 HUF

Krompaszky Ottó (?-?): Napraforgó csendélet, olaj, vászon, jelzett, díszes fa keretben, 69×49 cm
10098.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alfred Kubin (1877-1959): 1db klisé ex libris, 15x11cm
10099.

Rufpreis:
1 000 HUF

10100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutyik jelzéssel: Nyári táj patakkal. Olaj, vászon, keretben, 29×39 cm
10101.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
10102.

Rufpreis:
10 000 HUF

W. Lampl Mária (1914-2005): Csendélet gyümölcsökkel, olaj, farost, keretben, 38,5×49,5 cm
10103.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Langmár András (1941-): Reumavalcer (1983), Drukker N. szobája. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×41 cm
10104.

Rufpreis:
6 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Reggeli készülődés, jelzett a nyomaton, 16x21 cm
10105.

Rufpreis:
12 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Női akt fotelban . Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 30×22  cm
10106.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10107.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF