Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 277

Ruzicskay György (1896-1993): Kiáltás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10181.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Ruzicskay György (1896-1993): Italozás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10182.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

Ruzicskay György (1896-1993): Örvény. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10183.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
10184.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sátán jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, 35×26 cm
10185.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schindler Valér (?-?): Napsütötte májusi utca, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 37,5×29,5 cm
10186.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Sebők jelzéssel: Felelősségre vonás, vegyes technika, papír, 29,5×25 cm
10187.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet, olaj, farost, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, 44,5×34,5 cm
10188.

Rufpreis:
8 000 HUF

Starmüller jelzéssel: Remetemező, akvarell, papír, 49×34 cm
10189.

Rufpreis:
2 000 HUF

10190.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
10191.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
10192.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF