Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1128108
10181
241
Ruzicskay György (1896-1993): Kiáltás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1128110
10182
241
Ruzicskay György (1896-1993): Italozás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1128114
10183
241
Ruzicskay György (1896-1993): Örvény. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1076743
10184
241
Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm 1129919
10185
241
Sátán jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, 35×26 cm 1126721
10186
241
9500
Schindler Valér (?-?): Napsütötte májusi utca, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 37,5×29,5 cm 1130147
10187
241
Sebők jelzéssel: Felelősségre vonás, vegyes technika, papír, 29,5×25 cm 1122412
10188
241
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet, olaj, farost, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, 44,5×34,5 cm 1105762
10189
241
Starmüller jelzéssel: Remetemező, akvarell, papír, 49×34 cm
1048158
10190
241
1092515
10191
241
Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
1092510
10192
241
Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF