Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 183

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943): Röntgen, jelzett, tekercsben, 65x96 cm
10132.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Remsey Gábor (1925-1999): Házudvar kúttal. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm
10134.

Rufpreis:
8 000 HUF

10135.

Rufpreis:
2 400 HUF

1900 C. W. Sherborn (1891-1912): Ex libris, Rézmetszet, dúcon jelzett. / etching signed on plate 9x12 cm
10136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Solomon Boim (1899-1978): Figyelő. Olvasó. 2 db ceruza rajz, papír, hátul jelzett, 33×15,28×14 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stark Anna (1922-2000): Budai táj. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 21×30 cm
10138.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Swierkiewicz Róbert (1942-): Szárnyak. Rézkarc (próba), papír, jelzett, 15×22 cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ember. Gipsz metszet, papír, jelzett, 22×20 cm
10140.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szeift Béla (1944-): Kerti lények. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10141.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-): Ördögi lény. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szigethy István (1891-1966): Ex libris. Fametszet klisé nyomat. 7x11 cm
10143.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF