Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
700548
10137
194
640275
10138
194
Póka György (1944): Fa, udvaron. Linómetszet, jelzett, 38x24cm 741265
10139
194
Pólya Tibor (1886-1937): Női arc. Vegyes technika, foltos papír, jelzett, keretben, 25×18 cm
514497
10140
194
Prihoda István (1891-1956): Kossuth Lajos beszédet mond; színezett rézkarc, jelzett. 40x30 cm 742640
10141
194
1917 Rökk Károly (1891-1970): Krasznojarsk és a hadifogolytábor. Sorozat: 5 db akvarell 7x12 cm 742065
10142
194
Ruzicskay György (1896-1993): Könyörgő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 742072
10143
194
Ruzicskay György (1896-1993): Rokkantak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 742085
10144
194
Ruzicskay György (1896-1993): Férfi fej. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 742424
10145
194
26000
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett szép keretben, 50×70 cm
637532
10146
194
742394
10147
194
50000
Scholz Erik (1926-1995): Növények. Tempera, fa, jelzett, keretben, 60x80 cm. Hátoldalon képcsarnok címke. 625042
10148
194
S. Ferenc jelzéssel: Nagyerdő. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF