Flohmarkt Zahl der Lose: 268
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
696205
11408
192
Flea Market
Conservatory violin jelzésű régi hegedű tokkal és vonóval jó állapotban / old violin with fiddle case and fiddlestick 729727
11409
192
Flea Market
Gyönyörű, malajziai lepkegyűjtemény feliratozva, üvegezett keretben / Beautiful Malaysian butterfly collection with descriptions, in frame, 53x15cm 680064
11410
192
Flea Market
4 db különféle fém doboz, 5×6-12×14 cm
597900
11411
192
Flea Market
Cca 1800 kilincs és zár szerkezet, erősen viseltes állapotban
652410
11412
192
Flea Market
Háromárbocos hajó modell, festett fém, h:36 cm, m:45 cm
656743
11413
192
Flea Market
2 db keret olaj és gobelin képpel, 18×25 cm, 40×29 cm
709381
11414
192
Flea Market
Jelzett FÓÉ ezüstözött alpakka zenedobozka vésett, növényi díszítéssel, fa betéttel (a felhúzó szerkezet javításra szorul) / Silver plated alpacca music box with wooden inner part (wind-up movement needs repair), 12x15,5x4cm
631094
11415
192
Flea Market
Indiai elefánt ünnepség. Selyemkép, több helyen beázott, keretben 80×50 cm
662147
11416
192
Flea Market
Réz hólyagos füles váza, m:31 cm 633359
11417
192
Flea Market
Virágos peremű fém kínáló tál, gomb lábas, karcos, d:24 cm
656349
11418
192
Flea Market
Antik fa keret szecessziós paszpartuval és régi fotóval, 70×55 cm
631122
11419
192
2200
Flea Market
NPB jelzéssel: Várrom. Nyomat, papír, üvegezett szép keretben, 44×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF