Flohmarkt

Zahl der Lose: 268

Conservatory violin jelzésű régi hegedű tokkal és vonóval jó állapotban / old violin with fiddle case and fiddlestick
11408.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gyönyörű, malajziai lepkegyűjtemény feliratozva, üvegezett keretben /  Beautiful Malaysian butterfly collection with descriptions, in frame, 53x15cm
11409.

Gyönyörű, malajziai lepkegyűjtemény feliratozva, üvegezett keretben /
Beautiful Malaysian butterfly collection with descriptions, in frame, 53x15cm

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db különféle fém doboz, 5×6-12×14 cm
11410.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1800 kilincs és zár szerkezet, erősen viseltes állapotban
11411.

Rufpreis:
800 HUF

Háromárbocos hajó modell, festett fém, h:36 cm, m:45 cm
11412.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db keret olaj és gobelin képpel, 18×25 cm, 40×29 cm
11413.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett FÓÉ ezüstözött alpakka zenedobozka vésett, növényi díszítéssel, fa betéttel (a felhúzó szerkezet javításra szorul) /  Silver plated alpacca music box with wooden inner part (wind-up movement needs repair), 12x15,5x4cm
11414.

Jelzett FÓÉ ezüstözött alpakka zenedobozka vésett, növényi díszítéssel, fa betéttel (a felhúzó szerkezet javításra szorul) /
Silver plated alpacca music box with wooden inner part (wind-up movement needs repair), 12x15,5x4cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Indiai elefánt ünnepség. Selyemkép, több helyen beázott, keretben 80×50 cm
11415.

Rufpreis:
800 HUF

Réz hólyagos füles váza, m:31 cm
11416.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virágos peremű fém kínáló tál, gomb lábas, karcos, d:24 cm
11417.

Rufpreis:
800 HUF

Antik fa keret szecessziós paszpartuval és régi fotóval, 70×55 cm
11418.

Rufpreis:
2 400 HUF

NPB jelzéssel: Várrom. Nyomat, papír, üvegezett szép keretben, 44×60 cm
11419.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF