Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 37

12705.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése 61 képpel, Bp. Franklin-Társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12706.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet, Ford., bev. Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
12707.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
12708.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (térképen szakadás)
12709.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12710.

Rufpreis:
1 600 HUF

12711.

Rufpreis:
1 600 HUF

12712.

In damaged paper binding

Rufpreis:
4 000 HUF

12713.

Rufpreis:
2 400 HUF

12714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1995 C. Blunden - M. Elvin: A kínai világ atlasza. 58 térképpel és 365 képpel (ebből 204 színes), h.n., 1995, Helikon kiadó, szinte újszerű állapotban, 24x31 cm
12715.

Rufpreis:
2 000 HUF

A 100 db legszebb tér a világon - utazások 5 földrészen. Bp., 2006. Kossuth
12716.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF