Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
559597
10048
171
4800
Endrédy György (1910-1988): Szigliget, szénrajz, papír, jelzett, 40×28 cm
541605
10049
171
Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
546785
10050
171
70000
Fajka János (1935): Torzók aranyban, tűzzománc, hibátlan állapotban, igényes keretben 39×24 cm, 543981
10052
171
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
543988
10053
171
576479
10054
171
Gábor jelzéssel: Zongorázó nő, grafit, papír, üvegezett keretben, 58x46cm (az üveg repedt) 545832
10055
171
G. Borbányi S jelzéssel: Olvasó női akt, olaj, vászon, 50×40 cm 526747
10056
171
38000
Gádor Emil (1911-1998): Öreg fűz, olaj-farost, üvegezett keretben 90x70cm
568405
10057
171
15000
Gál Dénes: Őszi csendélet, olaj, vászon, jelzett, 62×52 cm
477636
10058
171
Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm 509790
10059
171
24000
Gera Éva (1923-1996): Csendélet, gouache-farost, 80x60cm
541715
10060
171
Gertrude Sedelmayer- Karácsony, szita 70/150 49×66 cm.Üvegezett keretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF