Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
408868
10217
161
Bordás Ferenc (1911-1982): Zsuzsanna és a vének, fametszet-papír, keretben 36x42 cm
520086
10218
161
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerparton, pasztell-papír, üvegezett keretben 29x28cm 517407
10219
161
Azonosítatlan jelzéssel: Itatás. rézkarc, papír. jelzett, üvegezett keretben 30x25 cm 472837
10220
161
1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
519187
10221
161
Azonosítatlan jelzéssel: Tájban. olaj, vászon. 80x60 cm keretben
394085
10222
161
1928 Seefelder? János jelzéssel: Enteriör, akvarell-papír, vastag, aranyozott fa keretben 60x70 cm
486360
10223
161
1965 Jelzett szovjet linómetszet 50x81cm
435150
10224
161
60000
XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm
517285
10225
161
cca 1900 3db ex libris, rézkarc-papír 496377
10226
161
cca. 1900 Cigány lányt ábrázoló gobelin üvegezett keretben 38x31cm 496397
10227
161
cca. 1900 Pávát ábrázoló gobelin üvegezett keretben 40x35cm 455518
10228
161
XX. sz eleje: gobelin üvegezett keretben 40x50cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF