Militär und Faleristik

Zahl der Lose: 59

1939. "Országos Testnevelési Tanács Társelnöke Díja" Ag Levente kitüntetés zománcozott résszel, eredeti adományozói dobozban T:2 Hungary 1939. "O.T.T (National Council of Physical Education) - Co President's Award" Ag decoration with enamelled part for Levente members, in original case C:XF
31315.

1939. "Országos Testnevelési Tanács Társelnöke Díja" Ag Levente kitüntetés zománcozott résszel, eredeti adományozói dobozban T:2
Hungary 1939. "O.T.T (National Council of Physical Education) - Co President's Award" Ag decoration with enamelled part for Levente members, in original case C:XF

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Ispánki József (1906-1992) ~1939. "M.Kir Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" Br érem pár mellszalaggal (35mm+50mm) T:2 ph. /  Hungary 1939. St. George military Br medallion pair with ribbon. Sign.: József Ispánki (35mm+50mm) C:XF edge error
31316.

Ispánki József (1906-1992) ~1939. "M.Kir Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" Br érem pár mellszalaggal (35mm+50mm) T:2 ph. /
Hungary 1939. St. George military Br medallion pair with ribbon. Sign.: József Ispánki (35mm+50mm) C:XF edge error

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli fehér fém változata mellszalaggal (40mm/23.88g) T:2 /  Hungary 1939. "Large Medal for Bravery" without hallmark. White metal type with ribbon (40mm/23.88g) C:XF
31317.

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli fehér fém változata mellszalaggal (40mm/23.88g) T:2 /
Hungary 1939. "Large Medal for Bravery" without hallmark. White metal type with ribbon (40mm/23.88g) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
15

1948. "Kossuth-érdemrend III. osztálya" kitüntetés, hátlapon negatív nyomású "1948" jelzéssel, eredeti mellszalaggal (aranyozott bronz) T:1- /  Hungary 1948. Order of Kossuth, III. class decoration with ribbon, gold plated bronze with enamelled coat of arms of Hungary. C:AU
31318.

1948. "Kossuth-érdemrend III. osztálya" kitüntetés, hátlapon negatív nyomású "1948" jelzéssel, eredeti mellszalaggal (aranyozott bronz) T:1- /
Hungary 1948. Order of Kossuth, III. class decoration with ribbon, gold plated bronze with enamelled coat of arms of Hungary. C:AU

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
17

1948. "48-as Díszérem" kitüntetés mellszalaggal, tok nélkül T:2,2- /  Hungary 1948. Medal of Honour with ribbon without case C:XF,VF
31319.

1948. "48-as Díszérem" kitüntetés mellszalaggal, tok nélkül T:2,2- /
Hungary 1948. Medal of Honour with ribbon without case C:XF,VF

Rufpreis:
8 000 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés szalagsávon miniatűrrel, mellszalaggal T:1- Csak 1965db adományozás! /  Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary with ribbon and with miniature C:AU Only 1965db examples!
31320.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés szalagsávon miniatűrrel, mellszalaggal T:1- Csak 1965db adományozás! /
Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary with ribbon and with miniature C:AU Only 1965db examples!

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1984. "Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- Csak 74db adományozás! RR! /  Hungary 1984. Order of the Star of the Hungarian Peoples Republic with swords on the ribbon! C:AU Only 74 awards! RARE
31321.

1984. "Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- Csak 74db adományozás! RR! /
Hungary 1984. Order of the Star of the Hungarian Peoples Republic with swords on the ribbon! C:AU Only 74 awards! RARE

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés szalagsávon miniatűrrel, mellszalaggal T:1- Csak 2466db adományozás! /  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon and with miniature C:AU Only 2466db examples!
31322.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés szalagsávon miniatűrrel, mellszalaggal T:1- Csak 2466db adományozás! /
Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon and with miniature C:AU Only 2466db examples!

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Finnország 1919- "Fehér Rózsa Rend" kitüntetés mellszalag nélkül. Akseli Gallen-Kallela (1865-1931) művész tervezte zománcozott kifelé szélesedő fehér kereszttel, közrefogva aranyozott kardot tartó II. Henri királlyal, középen nyíló rózsa szimbólumával, fülben jelzésekkel (50mm) T:1- /  Finland 1919- "Order of the White Rose" decoration without ribbon. Between the enamelled white cross King Henri II with sword, the decoration was designed by Akseli Gallen-Kallela (1865-1931). Hallmarks on the ring (50mm) C:AU
31323.

Finnország 1919- "Fehér Rózsa Rend" kitüntetés mellszalag nélkül. Akseli Gallen-Kallela (1865-1931) művész tervezte zománcozott kifelé szélesedő fehér kereszttel, közrefogva aranyozott kardot tartó II. Henri királlyal, középen nyíló rózsa szimbólumával, fülben jelzésekkel (50mm) T:1- /
Finland 1919- "Order of the White Rose" decoration without ribbon. Between the enamelled white cross King Henri II with sword, the decoration was designed by Akseli Gallen-Kallela (1865-1931). Hallmarks on the ring (50mm) C:AU

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Jugoszlávia ~1952. Katonai Érdemrend ezüst kardokkal kitüntetés, ezüst és ötvös jelzéssel hátoldalán! (d=65mm/65g) T:2,2- /  Yugoslavia ~1952. Order of Military Merit with Silver Sword. With "900" silver hallmarks and makers mark (d=65mm/65g) C:XF,VF
31324.

Jugoszlávia ~1952. Katonai Érdemrend ezüst kardokkal kitüntetés, ezüst és ötvös jelzéssel hátoldalán! (d=65mm/65g) T:2,2- /
Yugoslavia ~1952. Order of Military Merit with Silver Sword. With "900" silver hallmarks and makers mark (d=65mm/65g) C:XF,VF

Rufpreis:
10 000 HUF

Málta DN. "Jeruzsálemi Szent János Szuverén Máltai Lovagrend Keresztje" zománcozott kitüntetés, jelzéssel, adományozói dísztokban! (Br.115x47mm) T:1- /  Malta ND "Order of Merit of the Sovereign Military Hospitaller Order of Saint John of Jerusalem" enamelled decoration with mint- and hallmark, in original case. (Br.115x47mm) C:AU
31325.

Málta DN. "Jeruzsálemi Szent János Szuverén Máltai Lovagrend Keresztje" zománcozott kitüntetés, jelzéssel, adományozói dísztokban! (Br.115x47mm) T:1- /
Malta ND "Order of Merit of the Sovereign Military Hospitaller Order of Saint John of Jerusalem" enamelled decoration with mint- and hallmark, in original case. (Br.115x47mm) C:AU

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Németország 1871-1918. Német Lovagrend Mária Keresztje (Marianus Kereszt) mellszalaggal, bécsi ellenőrző testületi "A" jelzéssel T:2  Germany 1871-1918. Teutonic Marian Cross of the German Knight Order with "A" mint mark (Vienesse Control Board) C:XF
31326.

Németország 1871-1918. Német Lovagrend Mária Keresztje (Marianus Kereszt) mellszalaggal, bécsi ellenőrző testületi "A" jelzéssel T:2
Germany 1871-1918. Teutonic Marian Cross of the German Knight Order with "A" mint mark (Vienesse Control Board) C:XF

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF