Notgeld aus Papier und Metall Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3519369
30500
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország 1969. 13db-os "Total" sárgaréz éremtétel T:XF patina, mindegyik hátoldalán ragasztó France 1969. 13pcs lot "Total" brass medals C:XF patina, adhesive on the back of all noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3457380
30501
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország 1970. "PIF 1970" kétoldalas fém zseton (32mm) T:XF France 1970. "PIF 1970" two-sided metal token (32mm) C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3422185
30502
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix " kétoldalas bronz reklám zseton T:VF France 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix " two-sided bronze advertising token (27mm) C:VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3405268
30503
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25 " kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25 " two-sided brass advertising token (24mm) C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494126
30504
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Hollandia 1996. 10E Cu-Ni fantáziaérme "Willem Barentsz" T:AU patina Netherlands 1996. 10 Euro Cu-Ni fantasy coin "Willem Barentsz" C:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3151613
30505
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Izrael 1953-1966. Telefon bárca (Asimon) (6xklf) T:XF Israel 1953-1966. Telephone token (Asimon) (6xdiff) C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518291
30506
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada DN "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny (Abbotsfordi páholy - 937 / Minden ember kapott egy penny-t)" kétoldalas Al szabadkőműves zseton (20mm) T:AU Canada ND "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny " double-sided Al Freemasonic token (20mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3317472
30507
524
400
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
400 500 600
3133545
30508
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3133546
30509
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3513022
30510
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Lengyelország 1969. 0,01$ (1c) (2x) + 0,05$ (5c) "Bon Towarowy" T:F-VG Poland 1969. 0,01 Dollar (1 Cents) (2x) + 0,05 Dollar (5 Cents) "Bon Towarowy" C:F-VG noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518875
30511
524
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Monaco 1970 k. 5Fr műanyag-fém kaszinózseton "SBM Loews - Monte-Carlo" T:XF Monaco cca. 1970. 5 Francs plastic-metal casino token "SBM Loews - Monte-Carlo" C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF