Spielzeuge Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3440077
15176
524
24000
Toys, board-games
cca 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 tigrisszállító cirkuszi autó lemezjáték. Kína, fémlemez, eredeti, kissé sérült dobozában, jó állapotban, lendkerekes, h: 25,5 cm /// c. 1975 Metal Factory Tiger Truck MF 239 Circus Tiger Transport Tin Toy. Made in China, tinplate construction, original box (slightly damaged), in good condition. Friction drive mechanism, length: 25.5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3440083
15177
524
34000
Toys, board-games
cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat felhúzható lemezjáték. Japán, fémlemez, eredeti dobozában, 14x9 cm /// cca 1975 Nakayama Wind Up Puzzle Cat Tin Toy, Japan, tinplate construction, wind-up mechanism, with original box, size: 14 × 9 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3440666
15178
524
Toys, board-games
MF 601 Sparkling pisztoly lemezjáték, kovakő nélkül, eredeti sérült dobozában, 16x10 cm /// MF 601 Sparkling pistol tin toy, without flint, in its original damaged box, 16×10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3440743
15179
524
50000
Toys, board-games
1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT távirányítós autó. Jó állapotban, működik, leírással, távirányítóval, eredeti, kissé sérült dobozában. /// 1978 Matchbox Sentron-9 Porsche 928 GT remote control car. In good condition, with instructions and remote control, in its original slightly damaged box. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3446803
15180
524
100000
Toys, board-games
cca 1975 Lamborghini Miura-SV lemezjáték. Elemmel működik, Japán, kissé sérült dobozában, működik, h:24,5 cm /// cca. 1975 Lamborghini Miura-SV tin toy. Battery-operated, made in Japan, in its slightly damaged box, working, length: 24.5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3477044
15181
524
Toys, board-games
Kis doboznyi játék, sok figurával. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476111
15182
524
Toys, board-games
Zapf nagyméretű baba, jelzett, jó állapotban, h: 52 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3476110
15183
524
Toys, board-games
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3476114
15184
524
Toys, board-games
Mattel fiú és lány baba, jelzett, m: 30-31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476115
15185
524
Toys, board-games
Mattel 2 darab barbie baba, jelzett, m: 29-30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476117
15186
524
3200
Toys, board-games
Mattel 3 darab barbie baba, jelzett, m: 30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3478716
15187
524
3200
Toys, board-games
Szalmás tedd mackó, h: 50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF