Militaria

Zahl der Lose: 173

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)  1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)
19840.

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)

1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1941 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, augusztus 1-i száma, Garay borítójával,
19841.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, március 14-i száma, Garay borítójával,
19842.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, január 1-i száma, Garay borítójával,
19843.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, február 1-i száma, Garay borítójával,
19844.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1943 a Signal német háborús lap 1. áprilisi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19845.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1943 a Signal német háborús lap 2. márciusi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19846.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság háborús albuma, I., II., VI. füzetek, összesen 36 db fekete-fehér tábla (fénynyomatok), tartalomjegyzékekkel. Kiadói papírmappában, a mappa sérült, a táblák jó állapotban, 28,5x35 cm
19847.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm 1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm
19848.

1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm
1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, haditudósító szd., szép állapotban, 13,5×18 cm
19849.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Határőr tizedes portréja. 1930-as évek, Szeged, fotólap, sarokhibával.
19850.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1917 Orosz katonák hullái állásaik előtt, fotó hátoldalt felirattal, 5,5×8,5 cm
19851.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF