1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)
1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság háborús albuma, I., II., VI. füzetek, összesen 36 db fekete-fehér tábla (fénynyomatok), tartalomjegyzékekkel. Kiadói papírmappában, a mappa sérült, a táblák jó állapotban, 28,5x35 cm
1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm 1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm
1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, haditudósító szd., szép állapotban, 13,5×18 cm