1917 63. gyalogezred parancsnokságnak katonai utasítás a megfigyelőállomások közötti kommunikáció szabályozása tárgyában, telefonkapcsolat létesítése, stb 1917 Military instruction to the 63rd Infantry Regiment headquarters regarding the regulation of communication between observation posts, establishment of telephone connections, etc.
1952 Bp., Honvéd "Kossuth" Tüzér Tiszti Iskola dicsérő oklevele Király Miklósné részére ,,épületkarbantartás terén végzett kiemelkedő és lelkiismeretes munkájáért", halvány aláírásokkal, üvegezett keretben, foltos, viseltes állapotban, külső méret: 38,5x28 cm
1914-1918 Hírközlés az I. világháborúban. 9 db eredeti fotót és képeslapot tartalmazó tabló, magyarázó szöveggel. (nincs felragasztva) 1914-1918 Communication in World War I. A tableau containing 9 original photos and postcards, with explanatory text. (not pasted)
1912 Bp., dévaványai Halasy Pál (1846-1912) cs. és kir. kamarás, nyug. lovassági tábornok, a Vaskorona-rend lovagja halotti értesítője, kissé sérült, 24x31 cm
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészettel kapcsolatos fotó tétel, összesen 7 db, közte az SMS Tegetthoff és SMS Viribus Unitis dreadnought csatahajókat ábrázoló felvételek, az SMS Erzherzog Friedrich fedélzetéről készült sztereofotók, stb., 6x8 cm és 13x19 cm közötti méretben
1912-1917 Hujber József katona és családjának iratai, közte sorozási bizonyítvány (Widmungsschein), halotti anyakönyvi kivonat (Totenschein), névjegy, újságtöredékek, stb., vegyes állapotban