Flohmarkt Zahl der Lose: 508
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378183
14945
524
Flea Market
Keleti kalaga hímzéses falidísz, 45x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3276178
14946
524
Flea Market
Talpas kínáló, bronz, üveg kínálórésszel, m: 39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3175530
14947
524
Flea Market
Vintage cukorkakínáló, üvegbetéttel, kis pattogzással, d: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3208334
14948
524
Flea Market
Keleti festett fa díszdoboz, kopással, 15x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3355483
14949
524
Flea Market
Op-art kompozíció. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3355484
14950
524
Flea Market
Op-art kompozíció körtrel. Színes fólia, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3355107
14951
524
Flea Market
Bronz kolomp, d: 10 cm, m: 11 cm, kopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3355471
14952
524
3200
Flea Market
Iparművész hengerelt rézlemez falidísz, 27x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3355476
14953
524
Flea Market
Iparművész absztrakt lemez falidísz, jelzés nélkül, jó állapotban, 28x28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3355359
14954
524
Flea Market
Régi zsemlés kosár, kis sérüléssel, 23x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3356821
14955
524
Flea Market
Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3336305
14956
524
900
Flea Market
noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF