Werbungen Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3496448
19402
524
Advertisement
Bensdorp 7 db csokipapír, 4x10 cm és 4x8 cm közötti méretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3496450
19403
524
Advertisement
3 db cukorkás tasak: Fekete Hustex bonon (2 db), és Florida üdítő cukorka (jelzett: Nemes Gy. Káldor) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499234
19404
524
15000
Advertisement
1905 Gustav Christ & Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3381465
19405
524
Advertisement
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3496491
19406
524
Advertisement
"Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen", art deco plakát, karton, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, Bp., Kincso-ny., az egyik felső sarkán törésnyommal, 34x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3477272
19407
524
400000
Advertisement
Berény Róbert: Ocean cukorka ca 1930. Fém doboz. jelzett, / Ocean candy box by Design by, Robert Bereny metal box, signed. d: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
3502665
19408
524
Advertisement
154 db NSZK gyufacímke, berakóban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495143
19409
524
Advertisement
4 darab márkázott régi ruha vállfa, Május 1 Ruhagyár, Tóth Ödön, stb noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503158
19410
524
Advertisement
cca 1930 Bp. VI., Salgó Imre szerszámok, szerszámgépek, szerszám-különlegességek és műszaki cikkek képes árkatalógusa, viseltes állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3402744
19411
524
Advertisement
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3404003
19412
524
Advertisement
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Természetrajz" - állatok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Natural History" - Animals), in album sheets noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3402741
19413
524
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF