Werbungen

Zahl der Lose: 217

Bensdorp 7 db csokipapír, 4x10 cm és 4x8 cm közötti méretben
19402.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db cukorkás tasak: Fekete Hustex bonon (2 db), és Florida üdítő cukorka (jelzett: Nemes Gy. Káldor)
19403.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1905 Gustav Christ &amp; Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.
19404.

1905 Gustav Christ & Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm
19405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
"Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen", art deco plakát, karton, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, Bp., Kincso-ny., az egyik felső sarkán törésnyommal, 34x24 cm
19406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Berény Róbert: Ocean cukorka ca 1930. Fém doboz. jelzett, / Ocean candy box by Design by, Robert Bereny metal box, signed. d: 8 cm
19407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00
Minimales Gebot:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
154 db NSZK gyufacímke, berakóban
19408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 darab márkázott régi ruha vállfa, Május 1 Ruhagyár, Tóth Ödön, stb
19409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930 Bp. VI., Salgó Imre szerszámok, szerszámgépek, szerszám-különlegességek és műszaki cikkek képes árkatalógusa, viseltes állapotban
19410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
19411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
19412.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
19413.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF