Foto

Zahl der Lose: 721

cca 1890 Fiume és Alcona, 2 db kartonra kasírozott, feliratozott fotó, karton sérült, 22×27 cm
18905.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
ca 1940 Zenta turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
18906.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1980 Szentendre városát ábrázoló légi felvétel, a hátoldalon feliratozott fotó, áthúzott "TITKOS!" bélyegzéssel, 24x24,5 cm
18907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
18908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
18909.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
18910.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 3 db fotó: Espelandfoss (Odda), táj Botnen és Haukedalen között (Telemark), norvég templom Telemark megyében, fotók kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, az egyik fotó sarkán kis hiánnyal, 14x18 cmx3  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 3 pc.: Espelandfoss (Odda), the landscape between Botnen and Haukedalen (Telemark), Norwegian church in Telemark county, with spotty board, with notices, with a little lack in the corner of one of the photos, 18x14 cmx3.
18911.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 3 db fotó: Espelandfoss (Odda), táj Botnen és Haukedalen között (Telemark), norvég templom Telemark megyében, fotók kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, az egyik fotó sarkán kis hiánnyal, 14x18 cmx3

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 3 pc.: Espelandfoss (Odda), the landscape between Botnen and Haukedalen (Telemark), Norwegian church in Telemark county, with spotty board, with notices, with a little lack in the corner of one of the photos, 18x14 cmx3.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Buerdalen (Odda), utak és vízesés Odda közelében, Latefoss vízesés, fotók kartonon, foltos kartonnal, részben feliratozva, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: Buerdalen (Odda), roads and waterfall near Odda, Latefoss waterfall, photo on boards, with spotty board, with notices, 18x14 cm.
18912.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Buerdalen (Odda), utak és vízesés Odda közelében, Latefoss vízesés, fotók kartonon, foltos kartonnal, részben feliratozva, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: Buerdalen (Odda), roads and waterfall near Odda, Latefoss waterfall, photo on boards, with spotty board, with notices, 18x14 cm.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Bergen látképe, Skjervsfossen és Voringsfossen vízesések, Ulvik látképe, fotók kartonon, foltos kartonnal, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: view of city of Bergen, waterfall of Skjervsfossen és Voringsfossen, view of Ulvik, photo on boards, with spotty board, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2
18913.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Bergen látképe, Skjervsfossen és Voringsfossen vízesések, Ulvik látképe, fotók kartonon, foltos kartonnal, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: view of city of Bergen, waterfall of Skjervsfossen és Voringsfossen, view of Ulvik, photo on boards, with spotty board, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Stockholm látképei, 5 db: Stockholm létképe a királyi palotával. Gamla Stan, az óváros, a háttérben Riddarholmskyrkannal, a svéd királyok temetkezési helyével. Hasselbacken-étterem, Berni Szalon, gripsholmi kastély, valamint + 1db fotóval: Genfi panoráma (Svájc), összesen 6 db fotó kartonon, foltos kartonnal, 9x15 cmx6  cca 1890-1900 Views of Stockholm, 5 pc: The royal palace, Gamla Stan, the old town of Stockholm, with Riddarholmskyrkan, the burial place of the Swedish monarchs. Hasselbacken restaurant. Bern Salon, Gripsholm castle. + The panorama of Geneve, six pieces of photo on board, with spotty board, 9x15 cmx6
18914.

cca 1890-1900 Stockholm látképei, 5 db: Stockholm létképe a királyi palotával. Gamla Stan, az óváros, a háttérben Riddarholmskyrkannal, a svéd királyok temetkezési helyével. Hasselbacken-étterem, Berni Szalon, gripsholmi kastély, valamint + 1db fotóval: Genfi panoráma (Svájc), összesen 6 db fotó kartonon, foltos kartonnal, 9x15 cmx6

cca 1890-1900 Views of Stockholm, 5 pc: The royal palace, Gamla Stan, the old town of Stockholm, with Riddarholmskyrkan, the burial place of the Swedish monarchs. Hasselbacken restaurant. Bern Salon, Gripsholm castle. + The panorama of Geneve, six pieces of photo on board, with spotty board, 9x15 cmx6

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1880-1930 Svájc, vegyes fotó tétel: keményhátú fotók, táj- és városképek, épületek (közte a genfi zsinagóga), automobilos képek, mini albumok, stb.; egy kisebb doboznyi, változó méretben és állapotban
18915.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
18916.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF