Themen Zahl der Lose: 864
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511891
43465
524
3200
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3520910
43466
524
Topics
Ansichtskarten
T3
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3152064
43467
524
Topics
Ansichtskarten
T2
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3151700
43468
524
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3151707
43469
524
Topics
Ansichtskarten
T2/3
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3152059
43470
524
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3476870
43471
524
Topics
Ansichtskarten
T3
Honni Soit Qui Mal y Pense / Schmach über den, der Arges dabei denkt! No. 395. / Latin motto of the British Order of the Garter art postcard (szakadás / tear) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476658
43472
524
2200
Topics
Ansichtskarten
T3
1933 Children, dolls, Christmas tree. A. R. No. 2454. s: Pauli Ebner (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3476661
43473
524
2200
Topics
Ansichtskarten
T3
1926 Herzliche Ostergrüsse. August Rökl Nr. 1309. / Easter greeting art postcard with children and coloured eggs s: Pauli Ebner (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3476665
43474
524
2200
Topics
Ansichtskarten
T3
1928 Children art postcard. August Rökl Nr. 1447. s: Pauli Ebner (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3511710
43475
524
2200
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Badeliv ved Stranden / Badeleben / Au bain de mer / Surfbathing. Ladies at the beach. Alex. Vincents Kunstforlag Maleriserie Nr. 45. s: Paul Fischer (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3483093
43476
524
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Steeplechase humour, man with automobile and dog. B.K.W.I. 574-2. s: Schönpflug noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF