Künstlerkarten Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3448892
43459
524
Art postcards
Ansichtskarten
T3
1920 Herzliche Weihnachtsgrüsse / Viennese Art Nouveau. Nr. 1123. s: Mela Koehler (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3448900
43460
524
Art postcards
Ansichtskarten
T3
1923 Herzlichen Glückwunsch! / Viennese Art Nouveau s: Mela Koehler (gyűrődések / creases) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3454741
43461
524
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1918 Elegáns hölgy és katona. / Elegant lady and soldier art postcard. Ed. R.A. Serie 101. litho + "K.u.k. Feldpostamt 466" (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3429546
43462
524
Art postcards
Ansichtskarten
T3
1937 Gyllne bi, var fagel, konung...Finnish Kalevala illustration art postcard (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3454596
43463
524
Art postcards
Ansichtskarten
1903 Egyedi, kézzel készített kottás művészlap, E. Bach: Tavasz Ébredése, hölgy zongoránál, hátoldalon a bélyeg helyén macska / Unique handmade art postcard with sheet music, lady with pianoforte, cat as stamp. Art Nouveau, floral noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3476770
43464
524
4800
Art postcards
Ansichtskarten
T3
Teniszező hölgy művészlap. Diana krém reklám a hátoldalon / Tennis playing lady. Hungarian art postcard, sport, creme advertising s: Győri Aranka (gyűrődések / creases) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3511891
43465
524
3200
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3520910
43466
524
Art postcards
Ansichtskarten
T3
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3152064
43467
524
Art postcards
Ansichtskarten
T2
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3151700
43468
524
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3151707
43469
524
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3152059
43470
524
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF