Künstlerkarten

Zahl der Lose: 57

1920 Herzliche Weihnachtsgrüsse / Viennese Art Nouveau. Nr. 1123. s: Mela Koehler (EB)
43459.
Materialzeichen T3

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1923 Herzlichen Glückwunsch! / Viennese Art Nouveau s: Mela Koehler (gyűrődések / creases)
43460.
Materialzeichen T3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1918 Elegáns hölgy és katona. / Elegant lady and soldier art postcard. Ed. R.A. Serie 101. litho + "K.u.k. Feldpostamt 466" (EK)
43461.
Materialzeichen T2/3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1937 Gyllne bi, var fagel, konung...Finnish Kalevala illustration art postcard (EB)
43462.
Materialzeichen T3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1903 Egyedi, kézzel készített kottás művészlap, E. Bach: Tavasz Ébredése, hölgy zongoránál, hátoldalon a bélyeg helyén macska / Unique handmade art postcard with sheet music, lady with pianoforte, cat as stamp. Art Nouveau, floral
43463.
Materialzeichen

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Teniszező hölgy művészlap. Diana krém reklám a hátoldalon / Tennis playing lady. Hungarian art postcard, sport, creme advertising s: Győri Aranka (gyűrődések / creases)
43464.
Materialzeichen T3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK)
43465.
Materialzeichen T2/3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners)
43466.
Materialzeichen T3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István
43467.
Materialzeichen T2

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl)
43468.
Materialzeichen T2/3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK)
43469.
Materialzeichen T2/3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK)
43470.
Materialzeichen T2/3

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF