Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3445326
31209
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "Dimák Hajnalka - Unkari " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453849
31210
522
Numismatik
1993. "A közös munkával telt évek emlékére " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3011627
31211
522
Numismatik
1993. "Gróf Esterházy Miksa " nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban, benne névre szóló "Esterházy Miksa emlékérem - Kurdics Sándor - 1993" gravírozott táblával. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3321273
31212
522
13000
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3426316
31213
522
Numismatik
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem (60mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3446537
31214
522
Numismatik
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444354
31215
522
2200
Numismatik
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May " (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3473937
31216
522
Numismatik
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997 " részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378778
31217
522
Numismatik
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3491011
31218
522
Numismatik
1997 k. "Pro Geophysica Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz érdemérem gravírozás nélkül. "EÖTVÖS LORÁND 1848-1919 / PRO GEOPHYSICA ELGI (Eötvös Loránd Geofizikai Intézet)" (50mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3470747
31219
522
Numismatik
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3341076
31220
522
Numismatik
1998. "Molnár István Alapítvány " egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen