Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3397025
31137
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3351972
31138
522
Numismatik
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3443920
31139
522
Numismatik
1970. "Békéscsaba Városért " egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3453856
31140
522
Numismatik
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417433
31141
522
Numismatik
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3396979
31142
522
Numismatik
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3277383
31143
522
Numismatik
1970 k. "A kerületért végzett munkája elismeréséül. I. Kerületi Tanács VB. " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (80mm), előlapján várábrázolással, hátlapján a kerület címere T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485759
31144
522
Numismatik
1970 k. "Állami Mezőgazdasági Gépjavító Szervezet - 20 év " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalán "1948-1968" gravírozással (70mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3486541
31145
522
Numismatik
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr " egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453873
31146
522
Numismatik
1970 k. "T.O.T. / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért " öntött bronz emlékérem (96mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509676
31147
522
Numismatik
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453861
31148
522
Numismatik
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Decs Nagyközségi Közös Tanács " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen