https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Numismatische Literatur

Zahl der Lose: 27

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1990-2015. "AZ ÉREM" c. folyóirat 24db különböző lapszáma, használt, de jó állapotban.
1
30053.

1990-2015. "AZ ÉREM" c. folyóirat 24db különböző lapszáma, használt, de jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1991-2010 k. 35db-os, főleg Bedő árverési katalógus tétel
1
30054.

1991-2010 k. 35db-os, főleg Bedő árverési katalógus tétel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2001-2013. Tartalmas Rauch árverési katalógus tétel, benne: 67.-93. Münzenauktion, egyes árverések több kötetben (18xklf), 7.-14. e-live-Auktion (8xklf), Sommerauktion 2011, 2012, 2013 (6xklf) valamint Ordensauktion 2007
1
30055.

2001-2013. Tartalmas Rauch árverési katalógus tétel, benne: 67.-93. Münzenauktion, egyes árverések több kötetben (18xklf), 7.-14. e-live-Auktion (8xklf), Sommerauktion 2011, 2012, 2013 (6xklf) valamint Ordensauktion 2007

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
A Magyar Numizmatikai Társulat évkönyve 1975. Numizmatikai Ismeretterjesztő Előadások 1975. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, 1980. Használt állapotban.
1
30056.

A Magyar Numizmatikai Társulat évkönyve 1975. Numizmatikai Ismeretterjesztő Előadások 1975. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, 1980. Használt állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Aukciósház Kővágó L. - Globe-Impex Kft. 16db árverési katalógusa, mind különféle
1
30057.

Aukciósház Kővágó L. - Globe-Impex Kft. 16db árverési katalógusa, mind különféle

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Az Érem. Közlemények az éremgyűjtés köréből. Szerkeszti Huszár Lajos, Király Ferenc, Kupa Mihály és Pávó Elemér. 14 lapszám a XI-XIX. évfolyamból. (1955-1963). Budapest, 1955-1963. Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya (Múzeumok Rotaprint Üzeme). A lapszámok terjedelme kezdetben 16, később 24 oldal. A Magyar Numizmatikai Társulat a tudományos célokat szolgáló Numizmatikai Közlöny mellett 1922-ben indította meg az éremgyűjtők számára megjelentett, gyakorlati jellegű szakfolyóiratát "Az Érem" címmel. Folyóiratunk első szériájának lapszámai 1922-1942 között jelent meg, rendszertelen időközönként. A háború után 1955-ben indult újra a folyóirat Huszár Lajos, Király Ferenc és Pávó Elemér szerkesztésében. A hazai és nemzetközi éremgyűjtés szakfolyóirata a pénzverés, a bankónyomtatás, az érem- és plakettművészet kérdéseit tárgyalja, a gyűjtés és a hamisítás témáit is beleértve. Az 1956. évi 4. számtól oldalszámozáson belül 2-4 oldalnyi érem-, plakettrajzolattal. Szakfolyóiratunk római, bizánci, körmöci érmekkel éppúgy foglalkozik, mint a XVIII-XIX. századi hazai emlékérmek, rendjelek történetével és formavilágával. Gyűjteményünk az új sorozat 1-4., 7, 16., 18-25. számát, azaz összesen tizennégy számot foglal magában. Néhány füzet nyitóoldalán apró sérülés. Fűzve, egységes kiadói borítóban. Jó példány.
1
30058.

Az Érem. Közlemények az éremgyűjtés köréből. Szerkeszti Huszár Lajos, Király Ferenc, Kupa Mihály és Pávó Elemér. 14 lapszám a XI-XIX. évfolyamból. (1955-1963).
Budapest, 1955-1963. Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat Éremtani Szakosztálya (Múzeumok Rotaprint Üzeme). A lapszámok terjedelme kezdetben 16, később 24 oldal.
A Magyar Numizmatikai Társulat a tudományos célokat szolgáló Numizmatikai Közlöny mellett 1922-ben indította meg az éremgyűjtők számára megjelentett, gyakorlati jellegű szakfolyóiratát "Az Érem" címmel. Folyóiratunk első szériájának lapszámai 1922-1942 között jelent meg, rendszertelen időközönként. A háború után 1955-ben indult újra a folyóirat Huszár Lajos, Király Ferenc és Pávó Elemér szerkesztésében. A hazai és nemzetközi éremgyűjtés szakfolyóirata a pénzverés, a bankónyomtatás, az érem- és plakettművészet kérdéseit tárgyalja, a gyűjtés és a hamisítás témáit is beleértve. Az 1956. évi 4. számtól oldalszámozáson belül 2-4 oldalnyi érem-, plakettrajzolattal. Szakfolyóiratunk római, bizánci, körmöci érmekkel éppúgy foglalkozik, mint a XVIII-XIX. századi hazai emlékérmek, rendjelek történetével és formavilágával.
Gyűjteményünk az új sorozat 1-4., 7, 16., 18-25. számát, azaz összesen tizennégy számot foglal magában. Néhány füzet nyitóoldalán apró sérülés.
Fűzve, egységes kiadói borítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (423/850.) példány. Közel újszerű állapotban.
1
30060.

Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (423/850.) példány. Közel újszerű állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (425/850.) példány. Közel újszerű állapotban.
1
30061.

Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (425/850.) példány. Közel újszerű állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Három darabos német nyelvű numizmatikai irodalom tétel, benne: Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982.; Günther Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - Mit Lichtenstein, Österreich und Schweiz Ab 1871. Battenberg, München, 1986.; Dieter Fassbender: Lexikon für Münzsammler - 1800 Begriffe von Aachener Mark bis Zwittzermünze. Battenberg, Augsburg, 1991.
1
30062.

Három darabos német nyelvű numizmatikai irodalom tétel, benne: Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982.; Günther Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - Mit Lichtenstein, Österreich und Schweiz Ab 1871. Battenberg, München, 1986.; Dieter Fassbender: Lexikon für Münzsammler - 1800 Begriffe von Aachener Mark bis Zwittzermünze. Battenberg, Augsburg, 1991.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 10db lapszáma, 1974-2004 közötti időszakból + Deutsches Münzen Magazin 1990/2-es lapszáma + Münzen Revue 1983. augusztusi és 1991. októberi lapszámai
1
30063.

Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 10db lapszáma, 1974-2004 közötti időszakból + Deutsches Münzen Magazin 1990/2-es lapszáma + Münzen Revue 1983. augusztusi és 1991. októberi lapszámai

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 15db lapszáma, 1993-2002 közötti időszakból
1
30064.

Money Trend német nyelvű numizmatikai folyóirat 15db lapszáma, 1993-2002 közötti időszakból

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pannonia Terra árverési katalógus tétel, összesen 18db különféle, közte kamaraárverési darabok is, az 1-6. árverésekig hiánytalan
1
30065.

Pannonia Terra árverési katalógus tétel, összesen 18db különféle, közte kamaraárverési darabok is, az 1-6. árverésekig hiánytalan

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse