Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3427180
14269
522
55000
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1900, Ismeretlen szobrász: Fürdőző női akt. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3417221
14270
522
7500
Öntöttvas Napoleon figura, jelzés nélkül, nem áll meg a lábán, szép állapotban, m: 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3379369
14271
522
6500
3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2948759
14272
522
Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3363257
14273
522
30000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3363258
14274
522
30000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3349225
14275
522
6500
Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3330162
14276
522
34000
Veres Kálmán (1964): Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm Egyik fogója letört, de megvan noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3327448
14277
522
Bognár Sándor: Sapkás férfi fej. Faragott fa fali dísz jelzett 32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3200040
14278
522
13000
7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3023170
14279
522
22000
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3159823
14280
522
24000
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen