https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Werbungen

Zahl der Lose: 244

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1986 Polski Fiat találkozó meghívója, hátoldalon FSO 125p képével
1
19098.

1986 Polski Fiat találkozó meghívója, hátoldalon FSO 125p képével

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
1
19099.

Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets
1
19100.

Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets
1
19101.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (First Aid), in album sheets
1
19102.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (First Aid), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (híres zsokék), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Famous Jockeys), in album sheets
1
19103.

Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (híres zsokék), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Famous Jockeys), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("A sebesség királyai"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Kings of Speed"), in album sheets
1
19104.

Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("A sebesség királyai"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Kings of Speed"), in album sheets

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
1
19105.

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
1
19106.

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
9 darab szivaros és szivarkás doboz, klf méretben, közte tartalommal.
1
19107.

9 darab szivaros és szivarkás doboz, klf méretben, közte tartalommal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards
1
19108.

cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1942 Welvard taxigépirás, reklámlap, Exodus könyvkiadó részére.
1
19109.

1942 Welvard taxigépirás, reklámlap, Exodus könyvkiadó részére.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse