Foto Zahl der Lose: 522
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3507831
18508
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Vitorlások a kikötőben, Siófok, sarokhajlás, 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3508015
18509
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Akrobatikus mozdulat. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3508020
18510
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Makettrepülők. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3508021
18511
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Kecseti erdélyi lány. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3508027
18512
522
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Kecseti erdélyi pár. Pecséttel jelzett, 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3278583
18514
522
4800
Photo
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
2964556
18515
522
2200
Photo
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3469782
18516
522
4400
Photo
Szabóky Zsolt: Dévény. Jelzett művészfotó, üvegezett keretben. 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3511586
18517
522
Photo
Jelzés nélkül: Esküvő ipari tájban (Anglia?) ca 1970. Vintage fotóművészeti alkotás Zselatinos nagyítás, fotópapír, 23x15 cm / 30x28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3511587
18518
522
Photo
Jelzés nélkül: Rioi carneval. Zselatinos nagyítás, fotópapír. 38x39 cm / 41x52 cm Unmarked: Untitled (Carneval in Rio, ca 1970). Gelatin enlargement, photographic paper, 38x39 cm / 41x52 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3487073
18519
522
15000
Photo
Amatőr erotikus művészfotók, 6 db, 15x10 cm körüli méretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3487091
18520
522
Photo
Amatőr erotikus művészfotók, 8 db, 8,5x8,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen