Siebenbürgen Zahl der Lose: 935
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3508074
41679
522
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1940 Kolozsvár, Cluj; Gyalogsági laktanya. Rigó Árpád utóda kiadása 1916/20. / Cazarma Sf. Gheorghe / military infantry barracks (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3431167
41680
522
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1917 Kolozsvár, Cluj; Kolozsvári Takarékpénztár, Első Magyar Biztosító Társaság a Sebestyén palotával / savings bank, insurance company, palace (kopott sarkak / worn corners) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3467816
41681
522
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1923 Kolozsvár, Cluj; látkép, zsinagóga. Keszey Albert kiadása / general view, synagogue noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3508548
41682
522
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1944 Kolozsvár, Cluj; látkép / view (gyűrődések / creases) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2914565
41683
522
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1943 Kolozsvár, Cluj; látkép repülőgépről, légi felvétel / aerial view (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3416943
41684
522
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1902 Kolozsvár, Cluj; M. kir. állami tanítónő képző intézet / teachers' training institute (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3506465
41685
522
80000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1903 Kolozsvár, Cluj; Mátyás király emlékszobra. Mátyás király szoborkép vállalat kiadása, szecessziós-virágos litho keret / Mathias Rex monument. Art Nouveau, floral litho frame (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3486307
41686
522
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Kolozsvár, Cluj; Mátyás király szobra / statue of King Matthias. photo (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3467806
41687
522
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Kolozsvár, Cluj; Mátyás király téri részlet, Wolff J. gyógyszertára, Hubay Károly, Bányai Sámuel és Fia, Csiky Mihály, Jeszenszky Ferenc, Dániel Antal, Stein Z. üzlete, Kolozsvári Takarékpénztár és Hitelbank Részvénytársaság. Keszey Albert kiadása / square, pharmacy, shops, savings bank (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506460
41688
522
120000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Kolozsvár, Cluj; Megyeháza. Rigó Árpád kiadása, szecessziós-virágos litho keret / county hall. Art Nouveau, floral litho frame (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3506458
41689
522
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1925 Kolozsvár, Cluj; Minerva utca. Schuster Emil kiadása / street view (r) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3429086
41690
522
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1940 Kolozsvár, Cluj; Promenada / Sétatéri részlet / promenade + "TÁBORI POSTAHIVATAL 19" "M. kir. 9. ö.dd. hiradó század parancsnokság" (szakadás / tear) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen