Militaria Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3509624
44032
522
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/14. Art Nouveau, floral (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509626
44033
522
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/10. Art Nouveau, floral (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509632
44034
522
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
1906 Osztrák-magyar lovasság gyakorlata / K.u.k. military, cavalry field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/13. Art Nouveau, floral (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3445890
44035
522
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
19. gyalogezred parancsnoksága, osztrák-magyar katonák télen / Austro-Hungarian K.u.k. soldiers in winter. photo (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3483679
44036
522
Militaria
Ansichtskarten
T4
Ententekünstler. B.K.W.I. 259-229 / Antant hatalmak kötélművészei / WWI Anti-Entente powers mocking art postcard s: Karl Josef (vágott / cut) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3458440
44037
522
3200
Militaria
Ansichtskarten
T3
1916 Nemzeti Áldozatkészség Szobra dombornyomott segélylap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military charity fund, golden Emb. Szénásy Béla + "M. kir 17/ VI. népfelkelő gyalog zászlóalj 1. század" (fl) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3483747
44038
522
3200
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
Templom van itt: szívünk zenéje...első világháborús magyar katonai művészlap, hátoldalán az "Élet" karácsonyi képeslevelezőlap reklámmal / WWI Austro-Hungarian military art postcard, Christmas on the field, with postcard advertisement on the backside. artist signed (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3487194
44039
522
3200
Militaria
Ansichtskarten
T2/3
1915 Fröhliche Ostergrüsse! / Húsvéti üdvözlet osztrák-magyar katonákkal / WWI Austro-Hungarian Easter greeting with K.u.k. soldiers (kopott élek / worn edges) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3509318
44040
522
3200
Militaria
Ansichtskarten
T3
1928 Börcsök Sándor csendőr törzsőrmester 1917. év május havában éjjel orosz drótakadályoknál elfog egy ellenséges figyelőt. Kiadja a Csendőrségi emlék-alap / WWI Hungarian military art postcard, capturing a Russian enemy (EB) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3414608
44041
522
Militaria
Ansichtskarten
T4
1919 Osztrák-magyar katonák ágyú mellett / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, soldiers with a cannon (EM) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3431286
44042
522
Militaria
Ansichtskarten
T3
1916 Ivangorod, Iwangorod; Első világháborús szétlőtt vár az észt-orosz határon / Zerstörtes Fort. Kilophot 1916. / WWI K.u.K. military, destroyed fortress (EK) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465303
44043
522
Militaria
Ansichtskarten
T3
1915 Generalfeldmarschall von Mackensen / WWI German military, Field Marshal Mackensen (gyűrődések / creases) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen