Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
28 000HUF 75,88EUR, 87,50USD
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben,