Paraphilatelie

Zahl der Lose: 79

1934 Szegedi szabadtéri játékok Madách: Az ember tragédiája levélzáró kisív (25 db bélyeggel)
13767.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 800 HUF

1942 Honvéd karácsony levélzáró sor és képeslap + 1988 MN levélzárók
13768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyermekposta 4 féle bélyeg és 7 féle postai nyomtatvány, mindegyik több / sok példányban
13769.

Rufpreis:
8 000 HUF

Amerikai-ukrán kisív a jaroszlávi csodatévő ikonról, feliratokkal
13770.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Szege Sándor szobrászművész Jókai centenáriumi emlékbélyege és adománybélyegei terveinek nyomdai fotói összesen 20 db (9 különféle), 76 db megvalósult fogazott vagy vágott emlékbélyeg több féle színben, Jókai kiállítás 4 klf részben fogazatlan levélzáró + a Petőfi társaság felhívása emlékbélyeg használatára, a Múzsa Irodalmi és Művészeti RT megbízó levele Szege Sándor részére, továbbá 3 kapcsolódó újságcikk +  Szege Sándor (1883-1945): Jókai Mór születésének centenáriuma alkalmából készített emlékbélyeg és levélzáró tervek, össz. 12 db, 1925. Tus, papír. Többségében jelzett. Részben korabeli kartonra kasírozva. 5,5x8 és 10x20 cm közötti méretekben.
13771.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

1920 A MOVE (Magyar Országos Véderő Egyesület) képes bélyegek albuma a magyar történelem és a kereszténység világából (történelem, irodalom, művészet nagyjai, aradi vértanúk, várak stb.), összesen 154 db 3×6 cm-es beragasztott bélyeggel, a lapok megbarnultak, a bélyegek szép állapotúak, ritka!
13772.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Svájc 1956 forradalmi segélybélyeg 32-es kisív
13773.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1916 Magyar Béke templom javára segélybélyeg 12-es tömb
13774.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1915 Babakiállítás 2 klf levélzáró kisív / labels in mini sheets
13775.

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 Horthy levélzáró pár, ritka! / Horthy label pair
13776.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

7 db Erzsébet királyné levélzáró / 7 Queen Elisabeth labels
13777.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kossuth Múzeum Budapesten 25 éves jubileuma levélzáró 25-ös tömb
13778.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF