Szege Sándor szobrászművész Jókai centenáriumi emlékbélyege és adománybélyegei terveinek nyomdai fotói összesen 20 db (9 különféle), 76 db megvalósult fogazott vagy vágott emlékbélyeg több féle színben, Jókai kiállítás 4 klf részben fogazatlan levélzáró + a Petőfi társaság felhívása emlékbélyeg használatára, a Múzsa Irodalmi és Művészeti RT megbízó levele Szege Sándor részére, továbbá 3 kapcsolódó újságcikk + Szege Sándor (1883-1945): Jókai Mór születésének centenáriuma alkalmából készített emlékbélyeg és levélzáró tervek, össz. 12 db, 1925. Tus, papír. Többségében jelzett. Részben korabeli kartonra kasírozva. 5,5x8 és 10x20 cm közötti méretekben.
1920 A MOVE (Magyar Országos Véderő Egyesület) képes bélyegek albuma a magyar történelem és a kereszténység világából (történelem, irodalom, művészet nagyjai, aradi vértanúk, várak stb.), összesen 154 db 3×6 cm-es beragasztott bélyeggel, a lapok megbarnultak, a bélyegek szép állapotúak, ritka!