Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 340

1955. "Urak országából - dolgozó nép országa - 1945 / Szabad országban virágzó mezőgazdaság - 1955" kétoldalas Zn emlékérem (85mm) T:VF, oxidáció
31428.

Rufpreis:
2 400 HUF

1960-1970 k. "Általános Szerelő Vállalat - 10 év - A hűséges munkáért" bronzozott fém plakett "Emlékül Köböl József elvtársnak az Építésügyi Miniszter helyettesének" (115,5x86,5mm) T:AU,XF kopott bronzozás
31429.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960-1980 k. "A Vállalat Kiváló Brigádja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (70mm) + 1960-1980 k. "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja" bronz emlékérem (70mm) T:XF
31430.

Rufpreis:
2 000 HUF

1961. "100 éves az Óbudai Szeszgyár" egyoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstpatina
31431.

Rufpreis:
3 000 HUF

1961. "A Kiváló Társadalmi Munkáért - Hazafias Népfront / Lakóépületek Állaglemérése" kétoldalas, cinkezett fehérfém emlékérem eredeti tokban (40mm) T:XF, oxidáció
31432.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967. "Csepel Vas- és Fémművek 75 év 1892-1967" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) + 1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért 1945-1985 / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31433.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969. "München-Wien-Budapest Rallye 1969" egyoldalas festett bronz plakett (81x50mm) T:AU
31434.

Rufpreis:
6 000 HUF

1969. "VASKUT - Vasipari Kutató Intézet Budapest 1949-1969 - 20 éves évforduló" kétoldalas bronz emlékérem, hátlapon a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével (46mm) sérült dísztokban + 1974. "VASKUT - Vasipari Kutató Intézet Budapest 1949-1974 - 25 éves évforduló" ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátlapon a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével (45mm) dísztokban T:AU
31435.

Rufpreis:
4 000 HUF

1970-1980. "Budapest" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva, dísztokban (70mm) T:AU
31436.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980. k. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU patina
31437.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970. "100 éves a Magyar Meteorológiai Szolgálat 1870-1970" kétoldalas bronz emlékplakett (~90mm) dísztokban T:AU
31438.

Rufpreis:
5 000 HUF

1970. "10 éves a Fővárosi Távfűtő Művek 1960-1970 / Budapest Távfűtéséért" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (60mm) T:AU, patina
31439.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF