Stich Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362118
16376
518
4800
Engravings
3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
3076546
16377
518
3200
Engravings
3249111
16378
518
Engravings
3249068
16379
518
Engravings
3385764
16380
518
Engravings
cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm
3394877
16381
518
26000
Engravings
Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm
3282437
16382
518
Engravings
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm
3048852
16383
518
19000
Engravings
3282566
16384
518
3200
Engravings
cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm
1102872
16385
518
24000
Engravings
3362514
16386
518
Engravings
Charles-Frédéric-Louis Marthe (-), Pierre-Adolphe-Eugene Doudiet (1807-1872): Neuchatel grófjainak síremléke. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 32,5x26 cm. 3492852
16387
518
Engravings
cca 19. század Fiatal nőt ábrázoló rézmetszet, üvegezett keretben, 7,5×6,5 cm, keret: 20×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF