Stich

Zahl der Lose: 88

3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
16376.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

16377.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16378.

Rufpreis:
1 600 HUF

16379.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm
16380.

Rufpreis:
1 400 HUF

Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm
16381.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm
16382.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

16383.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm
16384.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16385.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Charles-Frédéric-Louis Marthe (-), Pierre-Adolphe-Eugene Doudiet (1807-1872): Neuchatel grófjainak síremléke. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 32,5x26 cm.
16386.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 19. század Fiatal nőt ábrázoló rézmetszet, üvegezett keretben, 7,5×6,5 cm, keret: 20×20 cm
16387.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF