https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 657
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3381430
13195
518
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós jegyzetfüzet, fa lapon, 18x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3381275
13196
518
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Jaz Répétition francia fémházas vekkeróra, kopással, dobozában, m: 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3322378
13197
518
0
14000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Intarziás fa ládika, 4 fém lábbal, középen fém rátéttel, kulccsal, repedéssel, 33x25x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361412
13198
518
0
2200
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Goblein berakásos fa tálca, kis sérüléssel, 29x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361214
13199
518
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Antik háromrészes sámfa pár, h: 27 cm 3361534
13200
518
0
2400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Tomy székre szerelhető etetőszék, táskában, 30x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361537
13201
518
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Két férőhelyes bébiüveg termosz, m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361535
13202
518
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Univerzális babakocsi napellenző, tartóban, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964925
13203
518
0
9500
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi távcső, "Erdélyi" felirattal, belső lencséje sérült, kopással, karton tokjában, h: 33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2938043
13204
518
0
6500
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Historizáló kétkarú bronz falikar,iker karok gyertya égők cseppfogóval, két újabbkori aranyszélű papír ernyőkkel, téglalap fa hátlapon,aranyozott szélekkel,kopásokkal, új kábelezéssel jó állapotban M30 cm, Hátlap 12x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078444
13205
518
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz gyertyatartó, plasztikus virág díszítménnyel, pótolt talpazattal és szerelékkel, m: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137717
13206
518
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz háromtálcás csukható kínáló, kopással, 43x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse