Flohmarkt

Zahl der Lose: 657

Erdély faragott falidísz, 40x25 cm
13108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szatmárnémeti látképének intarziaképe, 30x46 cm
13109.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lampart Zománcipari Művek lüszteres mázas sirály asztaldísz, vas, jelzett,kopott, m: 21,5 cm
13110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőbányai világos sör és Arany ászok műanyag reklámtábla, 98x86 cm alatt, egyik sérült /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13111.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mángorló. cca 19. sz. vége, magyar, kopással, hátoldalán festéssel, h: 77 cm
13112.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Shell asztalközép kínáló. Csiszolt kagylóhéjakból készített, d: 36 cm
13113.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szecessziós lepkeszárnykép tálca, középen tengerparti jelenet pálmafákkal, üvegezett, fán sérüléssel, 54x26 cm
13114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német historizáló viaszkép, jelzett, 34x20 cm
13115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nigériai faragvány, 30x15 cm
13116.

Nigériai faragvány, 30x15 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

San Marino alabástrom gyűrűtartó, d: 7 cm
13117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis bolhapiac tétel: bőr tárca, fém flaska, fantázia csillag, bőr karkötő
13118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hauser ébresztőóra rádióval d: 19 cm
13119.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF