cca 1960-1980 Medimpex Herbarium, 64 db színes képekkel illusztrált kártya, hátoldalukon német, francia és angol nyelvű szöveggel, kiadói papírmappában
1962 Magyarország - Uruguay labdarúgó-mérkőzés műsorfüzet, sérült, különvált elülső borítóval, 32 p. + Bozsik József 100-szoros magyar válogatott labdarúgót ábrázoló fotó, üvegezett keretben, 17,5x13 cm, keret: 25x20 cm
1962-1964 Könnyűatlétikai Híradó, a Csongrád megyei Atlétikai Szövetség hivatalos lapja VI-VIII. évfolyamai (3 teljes évfolyam), szerk.: Monostori Tibor. Évfolyamonként lefűzve, sérült papírmappában, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal. Megjelentek 80-90 példányban.
1966-1968 Könnyűatlétikai Híradó, a Magyar Testnevelési és Sportszövetség Csongrád megyei Tanácsa Atlétikai Szakszövetségének hivatalos lapja X-XII. évfolyamai (3 teljes évfolyam), szerk.: Monostori Tibor. Évfolyamonként lefűzve, sérült papírmappában. Megjelentek 70-100 példányban.