1925 Kiállítási értesítő az Országos Faluszövetség és az Orsz. Stráfánia Szövetség Esztergomban rendezett ipari, mezőgazdasági, bányászati kereskedelmi és művészeti kiállításáról. 16 p + (18) p. hirdetések. + beleragasztva Buzárovits Gusztáv árjegyzéke. Sérült papírkötésben