Design - Mode Zahl der Lose: 247
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3452609
12532
518
Design - fashion
5 darab klf női parfüm,tartalommal. 3452500
12533
518
Design - fashion
cca 1950, Papi ruha, jó állapotban.
3274914
12534
518
Design - fashion
Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56 3455571
12535
518
Design - fashion
Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
3322384
12536
518
11000
Design - fashion
Design rozsdamentes acél szódás szifon, m: 32 cm
3322340
12537
518
9500
Design - fashion
2 darab aranyszínű kép, üvegezett aranyszínű keretben, 6x4 cm, 17x12 cm
3322336
12538
518
9500
Design - fashion
Kézzel festett egyiptomi papirusz szuvenírkép, üvegezett fém keretben, 20x15 cm
3096330
12539
518
4800
Design - fashion
Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm
2964733
12540
518
Design - fashion
Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm
3137492
12541
518
4800
Design - fashion
Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm
2964923
12542
518
4600
Design - fashion
7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm
2938034
12543
518
Design - fashion
Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF