Design - Mode

Zahl der Lose: 247

5 darab klf női parfüm,tartalommal.
12532.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950, Papi ruha, jó állapotban.
12533.

Rufpreis:
5 000 HUF

Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
12534.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
12535.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Design rozsdamentes acél szódás szifon, m: 32 cm
12536.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

2 darab aranyszínű kép, üvegezett aranyszínű keretben, 6x4 cm, 17x12 cm
12537.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kézzel festett egyiptomi papirusz szuvenírkép, üvegezett fém keretben, 20x15 cm
12538.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm
12539.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm
12540.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm
12541.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm
12542.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
12543.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF