Design - Mode

Zahl der Lose: 247

cca 1930-40 össz. 4 db Kőbányai sörös kupak, részben kopott, dekoratív üvegezett keretben, 22x22 cm
12470.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1935 "Egyetlen csókot sem Fan-Tai leheletillatosító cukorka nélkül!" reklámcímke dekoratív üvegezett keretben, 31x31 cm
12471.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12472.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco cukorkás zacskó dekoratív üvegezett keretben, 30x25 cm
12473.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szent István malátakávé számolócédula dekoratív üvegezett keretben, 32x26 cm
12474.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

"Mi is malátakávét iszunk" villamosplakát dekoratív üvegezett keretben, 42x34 cm
12475.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Unisex irhabunda, 42-es méret, kis hibával.
12476.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szív alakú dobozban karácsonyi díszdobozok, 25x25 cm
12477.

Rufpreis:
3 000 HUF

Yves Rocher 3 darab Bath & Shower gel.
12478.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 darab angol ezüstözött gyertyatartó, jelzett, m: 13,5 cm
12479.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco intarziás váza, m: 27 cm
12480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berndorf 24 részes 6 személyes evőeszköz készlet.
12481.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF