Design - Mode Zahl der Lose: 247
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3489082
12470
518
5500
Design - fashion
cca 1930-40 össz. 4 db Kőbányai sörös kupak, részben kopott, dekoratív üvegezett keretben, 22x22 cm 3489084
12471
518
Design - fashion
1935 "Egyetlen csókot sem Fan-Tai leheletillatosító cukorka nélkül!" reklámcímke dekoratív üvegezett keretben, 31x31 cm
3489085
12472
518
Design - fashion
3489087
12473
518
4800
Design - fashion
cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco cukorkás zacskó dekoratív üvegezett keretben, 30x25 cm
3489088
12474
518
4800
Design - fashion
Szent István malátakávé számolócédula dekoratív üvegezett keretben, 32x26 cm
3489089
12475
518
4800
Design - fashion
"Mi is malátakávét iszunk" villamosplakát dekoratív üvegezett keretben, 42x34 cm
3489078
12476
518
100
Design - fashion
Unisex irhabunda, 42-es méret, kis hibával. 3484806
12477
518
Design - fashion
Szív alakú dobozban karácsonyi díszdobozok, 25x25 cm
3484828
12478
518
Design - fashion
Yves Rocher 3 darab Bath & Shower gel. 3473422
12479
518
Design - fashion
4 darab angol ezüstözött gyertyatartó, jelzett, m: 13,5 cm
3473424
12480
518
Design - fashion
Art deco intarziás váza, m: 27 cm 3473429
12481
518
Design - fashion
Berndorf 24 részes 6 személyes evőeszköz készlet. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF