Tóthné Deigner Anna - Szigeti Piroska: Józsefváros 40. (Minikönyv). Bp., 1985, VIII. Kerületi Pártbizottság. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Végh Oszkár: Nyomda a Terézvárosban. A Globus Nyomda 75 esztendejének története. (Minikönyv). Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Szakmunkások 1987. (Minikönyv). Bp., 1987, Nyomda-, Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Tagore, R[abindranath]: A kertész, Chitra, Az élet megismerése. [Bp.], én., Egyetemi Nyomda Minatűr Könyvgyűjtő Klubja. Reprint minikönyvek. Megjelent 250 példányokban, és 300 példányban. Kiadói egészvászon-kötések.
Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban. 1942-es kiadvány kicsinyített, változatlan utánnyomása. Megjelent Babits Mihály születésének 100. évfordulójára.