Bücher: Jura

Zahl der Lose: 41

Angyal Pál: Emlékeim. Bp., 2010, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó, 143 p. Reprint kiadás. Angyal Pál (1873-1949) büntetőjogász, egyetemi tanár. Kiadói kartonált papírkötés.
19466.

Angyal Pál: Emlékeim. Bp., 2010, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó, 143 p.
Reprint kiadás. Angyal Pál (1873-1949) büntetőjogász, egyetemi tanár.
Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 29 l.) Budae, 1828. Typis Univ, Fűzve, korabeli papírborítóval
19467.

Rufpreis:
2 000 HUF

19468.

Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939 A Jogi Hírlap c. folyóirat XIII. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19469.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1937 A Jogi Hírlap c. folyóirat XI. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
19470.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1941-1942 A Jogi Hírlap c. folyóirat vegyes számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19471.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Térfi Gyula: Magánjogi vonatkozásu közigazgatási törvények. Szerk.: Dr. - -. Bp., 1908, Grill Károly, (NAP-ny.), XXXII+1011 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19472.

Rufpreis:
1 400 HUF

19473.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Az 1927. évi január hó 25-ére összehivott Országgyűlés Felsőházának irományai. II. kötet. Bp., 1927, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+566 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, "Az Országgyűlés Felsőháza" bélyegzővel.
19474.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Az 1927. évi január hó 25-ére összehivott Országgyűlés Felsőházának irományai. XI. kötet. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+484 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, "Az Országgyűlés Felsőháza" bélyegzővel.
19475.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19476.

Rufpreis:
1 000 HUF

19477.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF