Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
19878.
Bücher: Geschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Steffen Wenig: A nÅ‘ az ókori Egyiptomban. Ford.: Székely András. Bp., 1967, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 7500 példányban.